Allano, Vilano, Platino

Blachodachówki Bratex

Blachodachówka posiada estetyczne kształty, które do złudzenia przypominają klasyczne rodzaje dachówek ceramicznych, zachowując przy tym walory użytkowe i kosztując mniej.

Ta forma pokrycia dachowego jest szczególnie ceniona przez naszych Klientów, ponieważ nadaje się do niemal każdego rodzaju dachu stromego. Blachodachówka, która łączy w sobie tradycję i nowoczesną technologię, sprawdza się przy budowie domów jedno i wielorodzinnych, a także budynków gospodarczych i obiektów sakralnych. Jest to jedna z najtańszych, a zarazem najszybszych metod ułożenia pokrycia dachowego dostępna na rynku.  

Oferowana blachodachówka występuje w trzech zupełnie odmiennych rodzajach profili o niezwykle estetycznym wyglądzie, wysokich walorach użytkowych oraz bardzo atrakcyjnej cenie.

Produkcja blachodachówki na całym świecie polega na wprowadzeniu gotowej lakierowanej blachy stalowej w kręgu (w formie taśmy) do maszyny. Procesy przetwarzania obejmują wzdłużne profilowanie blachy (począwszy od środka), natłuszczanie, formowanie przetłoczenia blachodachówki oraz cięcie na zamówiony wymiar. Formowanie przetłoczenia blachodachówki jest newralgicznym etapem, do którego przygotowaliśmy się inwestując w starannie dobrane, utwardzane azotowo matryce oraz system natłuszczania powłoki środkami rafineryjnymi. Dzięki produkowaniu arkuszy na konkretną długość odpady ograniczone są do minimum.

Blachodachówka jest jednym z najlżejszych materiałów, co jest jej ogromnym atutem. Jest blisko 10-krotnie lżejsza od tradycyjnych dachówek ceramicznych. Ma to ogromne znaczenie przy renowacji starych dachów, ponieważ więźba nie wymaga zastosowania wzmocnień konstrukcji dachu, co jest szczególnie istotne pod względem ekonomicznym.

 

Do blachodachówek oferujemy specjalny system obróbek blacharskich. Zastosowane rozwiązania gwarantują maksymalny komfort oraz bezpieczeństwo użytkowania pokrycia dachowego. Nasze obróbki blacharskie zostały zaprojektowane ze szczególną dbałością o estetykę. Cechuje je wysoka precyzja wykonania oraz funkcjonalność. Doskonale dopinają pokrycie dachowe pod względem wizualnym i technicznym.

Nasz system obróbek blacharskich dostępny jest w Katalogu Ogólnym:

http://www.bratex.pl/download/gfx/testwebflow/pl/bratexdopobrania/5/2/1/dach_-_folder_kompaktowy_pl.pdf

 

Zalety blachodachówki

Pełna indywidualność stylistyczna
Pełna indywidualność stylistyczna
Szeroki wachlarz rodzajów blachy
Szeroki wachlarz rodzajów blachy
Paleta kilkudziesięciu kolorów
Paleta kilkudziesięciu kolorów
Prosta w montażu
Prosta w montażu