Allano, Vilano, Platino

Blachodachówki Bratex

Blachodachówka posiada estetyczne kształty, które do złudzenia przypominają klasyczne rodzaje dachówek ceramicznych, zachowując przy tym walory użytkowe i kosztując mniej.

Ta forma pokrycia dachowego jest szczególnie ceniona przez naszych Klientów, ponieważ nadaje się do niemal każdego rodzaju dachu stromego. Blachodachówka, która łączy w sobie tradycję i nowoczesną technologię, sprawdza się przy budowie domów jedno i wielorodzinnych, a także budynków gospodarczych i obiektów sakralnych. Jest to jedna z najtańszych, a zarazem najszybszych metod ułożenia pokrycia dachowego dostępna na rynku.  

Oferowana blachodachówka występuje w trzech zupełnie odmiennych rodzajach profili o niezwykle estetycznym wyglądzie, wysokich walorach użytkowych oraz bardzo atrakcyjnej cenie.

Blachodachówka jest jednym z najlżejszych materiałów, co jest jej ogromnym atutem. Jest blisko 10-krotnie lżejsza od tradycyjnych dachówek ceramicznych. Ma to ogromne znaczenie przy renowacji starych dachów, ponieważ więźba nie wymaga zastosowania wzmocnień konstrukcji dachu, co jest szczególnie istotne pod względem ekonomicznym.

Nasz system obróbek blacharskich dostępny jest w Katalogu Ogólnym.

 

 

Zalety blachodachówki

Pełna indywidualność stylistyczna
Pełna indywidualność stylistyczna
Szeroki wachlarz rodzajów blachy
Szeroki wachlarz rodzajów blachy
Paleta kilkudziesięciu kolorów
Paleta kilkudziesięciu kolorów
Prosta w montażu
Prosta w montażu