Blacha na rąbek zatrzaskowy

Blachy panelowe zatrzaskowe

Zatrzaskowy panel dachowy Bratex Snap Lock®, to przełomowy produkt wysokiej klasy w dziedzinie pokryć płaskich. To prawdziwie niefalujący rąbek z unikalnymi rozwiązaniami. Najbardziej zaawansowany technicznie i estetycznie panel zatrzaskowy. Arkusze posiadają szereg zalet ustalając jednocześnie nowy standard jakości dla niedoścignionych parametrów technicznych, użytkowych, funkcjonalnych i estetycznych.

Instalacja rozwiązań panelowych na rąbek zatrzaskowy jest prosta oraz szybka. Niepodważalnym atutem tego rodzaju pokrycia jest brak widocznych zamocowań panelu na połaci.

Ten rodzaj pokrycia doskonale nadaje się na budynki mieszkalne, biurowe, gospodarcze oraz obiekty handlowe czy sakralne. Klienci mają do dyspozycji szeroką gamę kolorystyczną. Jest to pokrycie ekonomiczne i lekkie, które nie obciąża konstrukcji dachowej.

Do blachy na rąbek zatrzaskowy oferujemy specjalne obróbki systemowe. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom gwarantują maksymalny komfort oraz bezpieczeństwo użytkowania dachu. Zostały opracowane ze szczególną dbałością o estetykę. Charakteryzuje je wysoka precyzja wykonania oraz funkcjonalność. Doskonale wpisują się w pokrycie dachowe pod wzgledem wizualnym oraz technicznym.

 

 

BLACHA NA RĄBEK ZATRZASKOWY

Zalety blachy na rąbek zatrzaskowy

Dostępna blacha 0,6 mm
Dostępna blacha 0,6 mm
Sztywna konstrukcja
Sztywna konstrukcja
Niefalujące pokrycie dachowe
Niefalujące pokrycie dachowe
Cztery rodzaje wykończenia powierzchni
Cztery rodzaje wykończenia powierzchni