Aktualności

Aktualności

Ceny blach rosną

06-04-2010

Głównym składnikiem wpływającym na zmianę ceny blach stalowych jest ruda żelaza, która w ostatnim kwartale wzrosła ponad 100%. Inne substraty jak cynk, farby oraz marża hut potęgują efekt. Podobna sytuacja ma miejsce z aluminium, którego kurs także zapowiada wyższe ceny stopu HYDRO.

Niestety, jest to druga z serii podwyżek w tym roku. Wychodzenie na prostą koncernów z kryzysu i ciężkich chwil gospodarczych odbija się na zwyżkowych korektach cenowych, do których każdy producent blach dachowych wcześniej lub później dostosuje się.

Notujemy zainteresowanie metalowymi pokryciami dachowymi i skutkuje to ciągłymi, świeżymi dostawami z nowymi cenami. Mamy nadzieję, że korekty cenowe pozwolą Państwu dokonać rozsądnego wyboru.

Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem detalicznym ważnym od 7 kwietnia 2010 roku.

Copyright © 2009. All right reserved.
Powered by: CMS Edito