O Nas

Bratex Dachy to firma z polskim kapitałem, która jako producent blachy, działa na rynku od 26 lat.
Specjalizuje się w produkcji i sprzedaży wysokogatunkowych blach dachowych oraz stalowego systemu orynnowania Struga.

Przedsiębiorstwo Bratex Dachy zostało w 1996 roku pierwszym bezpośrednim importerem lakierowanych blach w kręgach produkowanych przez skandynawski koncern SSAB, który jest światowym liderem w produkcji stali wysokowytrzymałej i do dnia dzisiejszego jest czołowym dostawcą firmy.

W trakcie 26-letniej działalności firma stworzyła rozległą sieć handlową ze swoimi produktami. Obecnie posiada ponad 300 dystrybutorów na polskim rynku, a jej wartością nadrzędną jest wysoka jakość i solidność wykonania blach dachowych. Bratex Dachy koncentruje prace na produktach specjalnych, kolekcjonuje cenne doświadczenia pozwalające na projektowanie i w efekcie dostarczanie wykonawcom bezprecedensowych rozwiązań produktowych. Dzięki temu jest ona w stanie zapewnić produkty o ponadprzecietnych walorach technicznych i użytkowych, które są zgodne z europejskimi normami budowlanymi i w pełni dostosowane do oczekiwań klientów.

Dlatego też, firma, jako producent blachy, zaliczana jest do grona najlepszych na rynku.

Filozofia Bratex

JAKOŚĆ

Nasze wieloletnie doświadczenie na rynku blach dachowych pozwala nam z całą pewnością stwierdzić, że jesteśmy specjalistami w tym, co robimy. Miarą naszej jakości jest, obok wysokiej klasy oferowanych produktów, także atrakcyjność świadczonych przez nas usług. Elastyczność, rzetelność, szybkość działania to istotne cechy działania naszej firmy, które znajdują swój wyraz w wysokiej jakości obsługi Klientów. Zapewniamy Państwu bezpieczeństwo. Wszystkie nasze produkty posiadają niezbędne atesty oraz spełniają wszelkie wymogi budowlane obowiązujące zarówno w polskim, jak i europejskim prawie.

PRODUKCJA

Naszą produkcję opieramy wyłącznie na surowcach najwyższej jakości, które pochodzą od najbardziej renomowanych europejskich koncernów hutniczych. Na każdym kolejnym etapie produkcji starannie monitorujemy jakość materiału, począwszy od zakupu surowca, a na jego opakowaniu kończąc. Oferowane przez naszą firmę produkty powstają według indywidualnych potrzeb konkretnego Klienta. W drodze do sukcesu wspiera nas wykwalifikowana i oddana kadra pracownicza, która w atmosferze wzajemnego zaufania oraz dzięki swojemu zaangażowaniu wzmacnia pozycję naszej firmy na rynku.

IDEA

Stawiamy na ponadczasową estetykę oraz innowacje mające na celu polepszenie jakości oraz efektywności produkcji, a przez to wzmocnienie naszej pozycji rynkowej. Poszukiwanie korzystniejszych rozwiązań oznacza również dla nas lepsze korzyści dla Państwa Nasz zespół tworzą pasjonaci, którzy swoimi nowatorskimi rozwiązaniami często wyznaczają kolejne kierunki rozwoju zarówno naszej firmy, jak i całej branży.

SPOSÓB DZIAŁANIA

Systematycznie wdrażamy nowe produkty, które idealnie wpisują się w aktualne trendy na rynku pokryć dachowych. Dbamy również o środowisko naturalne, dlatego też podczas procesu produkcji stosujemy oraz promujemy nowatorskie, ekologiczne rozwiązania. W naszej pracy dbamy nie tylko o zaspakajanie potrzeb naszych Klientów. Bezustannie chcemy proponować coś więcej. Jesteśmy nastawieni na ciągły dialog z Państwem, a także otwarci na wszelkie sugestie i opinie. Państwa satysfakcja jest dla nas celem nadrzędnym.

DBAMY O KAŻDEGO KLIENTA

Troska o satysfakcję każdego Klienta sprawia, że Państwa życzenia stają się naszym nadrzędnym priorytetem. W każdym obszarze działalności naszej firmy dokładamy wszelkich starań, aby spełnić wszelkie Państwa potrzeby oraz oczekiwania. Skrupulatna dbałość o wszelkie detale bezpośrednio przekłada się na Państwa zadowolenie oraz sprawia, że oferowane przez nas produkty są wyjątkowe pod każdym względem.

Poznaj Nasz zespół

Misją naszej firmy jest dostarczenie Państwu kompleksowych rozwiązań w zakresie pokryć dachowych o najwyższej jakości, w pełni bezpiecznych i ekologicznych. O sukcesie firmy Bratex decydują Klienci, dlatego też ich zadowolenie jest priorytetem w naszej działalności. Zaufanie, którym Państwo nas obdarzają to najlepszy dowód na to, że nasze usługi, poparte ponad 26-letnim doświadczeniem, są naprawdę najwyższej jakości. Dobry kierunek na przyszłość osiągamy dzięki ciągłemu doskonaleniu naszych produktów, trosce o sprawy Klientów oraz prowadzeniu uczciwej polityki cenowej. W drodze do sukcesu wspiera nas wykwalifikowana i oddana kadra pracownicza, która w atmosferze wzajemnego zaufania oraz dzięki swojemu zaangażowaniu wzmacnia pozycję naszej firmy na rynku.