System rynnowy STRUGA

Bratex Dachy oprócz pokryć dachowych zajmuje się również produkcją systemu rynnowego Struga.

Surowcem, z którego wytwarzane są zarówno rynny, jak i pozostałe elementy wchodzące w skład systemu jest wysokiej klasy blacha GreenCoat® RWS renomowanego skandynawskiego producenta SSAB. Niezaprzeczalną zaletą blachy GreenCoat® RWS jest gruba warstwa cynku 275 - 300 g/m2 obustronnie, która jest pancerzem chroniącym rdzeń stalowy, szczególnie w miejscach cięć i zarysowań.
 

 

Budowa systemu:

 

Blacha stalowa stosowana do produkcji systemu rynnowego składa się następujących warstw:

 

Zastosowanie odpowiednich proporcji w poszczególnych warstwach sprawia, że rynny struga są odporne na wysokie temperatury, zagięcia i zarysowanie. Dzięki temu długo zachowują swoje walory estetyczne jak i parametry mechaniczne.

 

 

 

Zalety systemu:

 

Zastosowanie wysokiej jakości surowców do produkcji elementów systemu rynnowego Struga nadaje mu wyjątkowo korzystne właściwości :

  • sztywność
  • trwałość
  • plastyczność
  • brak deformacji wywołanej znacznymi zmianami temperatury
  • trwałość koloru dzięki zastosowaniu wysokiej klasy lakieru, odpornego na procesy starzenia się, wywołane ciągłym nasłonecznieniem
  • wytrzymała konstrukcja akcesoriów
  • gama trzynastu kolorów, w jakich dostępny jest system rynnowy umożliwia wybór rynien najlepiej komponujących się z kolorystyką dachu

 

Rynny dachowe Struga to doskonałe rozwiązanie problemu odprowadzania wody z dachu. Więcej szczegółowych informacji o produkcie znajdą Państwo na stronie internetowej przeznaczonej specjalnie do zaprezentowania systemu rynnowego Struga– struga-rynny.pl.

 

 

 

 

 

Zalety systemu rynnowego

Znikoma rozszerzalność termiczna
Znikoma rozszerzalność termiczna
System wzmocnienia rynien SWR
System wzmocnienia rynien SWR
Dostępnych 13 kolorów
Dostępnych 13 kolorów
Obustronna powłoka lakieru
Obustronna powłoka lakieru