HORIZON

Blachodachówka hybrydowa

Bratex Horizon jest harmonicznym połączeniem wyrobu systemowego i uporządkowanej stylistyki dachowej.

Blachodachówka hybrydowa Horizon jest odzwierciedleniem wszystkich cech zastosowanych w produkcie Centro. Nowe wydanie kształtu uzupełnia obecne i przyszłe oczekiwania względem orientacji architektonicznej.

 

 

Arena nowych możliwości

01
Technologia hybrydowa

Blachodachówki hybrydowe to pomost technologiczny pomiędzy wyrobem w technologii modułowej oraz możliwością docinania na żądany wymiar. Blachodachówki Centro i Horizon produkowane są w dwóch modelach – na wymiar oraz na arkusze, o stałej długości. Warunki inwestycji lub preferencje inwestora decydują o modelu zamówionego wyrobu.

02
Bratex Compensation Pocket

Rozwiązanie dwu-segmentowej kieszeni kompensacyjnej o zmiennej głębokości sprawia, że arkusze blachodachówki hybrydowej nie opadają względem okapu, a miejsce naroży czterech arkuszy jest niewidoczne.

03
Bratex Flexi-End

Regulowana długość ostatniego modułu, który zawsze jest przetłoczony z zakończeniem o długości 25 mm (tzw. piórem). Niebanalne korzyści, to brak potrzeby dodatkowego nadbicia na ostatnią łatę, stabilne podłoże do montażu obróbki kalenicy, taśmy wentylacyjnej, brak nawiewania śniegu i deszczu oraz zachowanie całkowitej szerokości arkusza.

04
Bratex Easy-Lift

Fabrycznie wybijane dwa otwory na zakończeniu arkusza (na tzw. piórze) umożliwiają fachowe wyciągnięcie linkami na dach oraz zapobiegają ryzykownemu przebijaniu blachy. Otwory Easy-Lift wybijane są dla arkuszy o długości min. 4 modułów.

05
Bratex Easy-Drill

Fabrycznie przygotowane, zagłębione doczołowe punkty montażowe, wskazują najbardziej optymalne miejsca pod wkręty oraz zapobiegają porysowaniu arkusza blachy ostrą końcówką wiertła.

06
Ułatwiony transport

Arkusze blachodachówki hybrydowej mają mniejszą długość i są łatwiejsze w transportowaniu, u dystrybutora oraz w przenoszeniu na miejscu budowy.

Dane techniczne

 

 

Galeria produktu