SYSTEM RYNNOWY STRUGA

System rynnowy Struga

 

 

System Struga wytwarzany jest ze skandynawskiej blachy stalowej GreenCoat RWS Pro produkcji SSAB. Huta jest światowym liderem w produkcji stali wysokowytrzymałej. Największymi zaletami blachy RWS Pro są jej właściwości formowania, odporność na czynniki atmosferycznie, w tym promienie UV oraz wysoka wytrzymałość na zarysowania.

Blacha GreenCoat RWS Pro z obustronnym lakierem o wysokiej trwałości to podstawowa cecha, wyróżniająca system rynnowy Struga. Zapewnia maksymalną ochronę wewnętrznej oraz zewnętrznej strony blachy. Zastosowanie odpowiednio dobranych gatunków oraz grubości stali w procesie wytwarzania sprawia, że wszystkie elementy rynnowe posiadają najlepsze właściwości, od sprężystości, przez plastycznoś po najwyższą wytrzymałość.

 Katalog do pobrania

 

 


 

 

Stalowe rynny – pewna inwestycja

01
Wytrzymałość

System rynnowy Struga produkowany jest ze skandynawskiej blachy GreenCoat RWS Pro. Trzy gatunki stali w grubościach 0,6 - 1,25 mm zapewniają sztywność, plastyczność i trwałość elementów.

02
Lakier

System rynnowy Struga produkowany jest ze skandynawskiej blachy GreenCoat RWS Pro. Trzy gatunki stali w grubościach 0,6 - 1,25 mm zapewniają sztywność, plastyczność i trwałość elementów.

03
Gwarancja

Producent systemu Struga udziela 30-letniej pisemnej gwarancji funkcjonalnej oraz 15- letniej gwarancji zachowania koloru.

04
Funkcjonalność

Akcesoria systemu, takie jak szybkie łączniki rynnowe, system wzmocnienia rynien SWR sprawiają, że Struga to produkt o wyśmienitych walorach użytkowych i wytrzymałościowych.

05
Znikoma rozszerzalność temperaturowa

Stalowy system rynnowy jest odporny na różnice temperatur pomiędzy zimą a latem. Stwarza to warunki do utrzymania dobrej kondycji długich elementów przez cały okres użytkowania.

06
Łatwy i szybki montaż

System rynnowy Struga tworzą kompletne akcesoria, które doskonale się uzupełniają, zapewniając szybki i łatwy montaż. Poszczególne części charakteryzuje wysoka precyzja wykonania oraz dokładność wymiarów gwarantująca dopasowanie.

Budowa systemu

Blacha stalowa stosowana do produkcji systemu rynnowego składa się następujących warstw:

 

 

 

Surowcem, z którego wytwarzane są zarówno rynny, jak i pozostałe elementy wchodzące w skład systemu jest wysokiej klasy blacha GreenCoat RWS Pro renomowanego skandynawskiego producenta SSAB. Niezaprzeczalną zaletą blachy GreenCoat RWS Pro jest gruba warstwa cynku 275 - 300 g/m2 obustronnie, która jest pancerzem chroniącym rdzeń stalowy, szczególnie w miejscach cięć i zarysowań.

Dopasuj swój kolor

Gama szesnastu kolorów, w jakich dostępny jest system rynnowy umożliwia wybór rynien najlepiej komponujących się z kolorystyką dachu.

 

 

 

Galeria produktu